Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Bergama’da Gençlerle Buluştu

gençlik ve Spor Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bergama’da gençlerle bir araya geldi. Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bakan Kasapoğlu’na Bergama’da spora ve tesislere büyük destek verdiği için teşekkür etti.

Hizmete açıldığı ilk günden itibaren tüm Bergama’nın ve 7’den 77’ye herkesin buluşma noktası olan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun vizyon projelerinden biri olan Zeytinpark’ta gerçekleşen toplantıda, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerle bir süre sohbet etti.

Başkan Ran: “Sayın Kasapoğlu’na desteğinden dolayı teşekkür ediyorum”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun, Bergama’da spor ve tesis anlamında yapılan tüm çalışmalara büyük destek verdiğine değinen Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Sayın Bakanım hem 14’ü teslim noktasında. Millet Bahçesi’ni de yapacağımız Eylül Stadı’nın yanı sıra belediyemize gençlik merkezimizin inşaatı ve halı sahalarımızın inşaatına kadar tüm spor ve kuruluş çalışmalarımızda bizlere büyük destek vermiş ve vermeye devam etmektedir. Bu desteği için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu