Haber

Aliağaspor yeni sezon öncesi bir araya geldi

Aliağa’yı 15 yıl aradan sonra profesyonel ligde temsil edecek TFF 3. Lig 1. Lig grubunda yer alan Aliağaspor Futbol Kulübü, sezon öncesi bir araya geldi. Etkinliğe, Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet İmir, Cezaevi Tabur Komutanı Yarbay Volkan Gürler, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Can Gökgöz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ömür Avcı, daire başkanları, kurum katıldı. yöneticileri, Aliağaspor FC Başkanı. Toplantıya Kamil Önal ve yönetimi, teknik ekip, altyapı antrenörleri, siyasi parti yöneticileri, oda başkanları ve futbolcular katıldı.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, sezonu şampiyon tamamlayacaklarına inandıklarını ve Aliağa’nın sportif anlamda çok daha üst seviyelere ulaşacağına inandıklarını söyledi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği programda takımın yeni sezonda giyeceği formalar da tanıtılırken, Başkan Serkan Acar’ın isteği üzerine Atatürk Anıtı’nda zeybek oynayan görselin yer aldığı 100. yıl özel forması, Aliağa’nın simge yapılarından biri olan anıt büyük ilgi gördü.

Aliağaspor FK Başkanı Kamil Önal, 4 yıldır başarı için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve 3. Lig’de yeni bir maceraya başlayacaklarını belirterek, “Sezon sonunda şampiyonluk kupasını Aliağa olarak hep birlikte kaldıracağız. “

haberkagizman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu